Cea mai iubita echipa din Valea Prahovei

 
 

Program competitional

Etapa I
Concordia Chiajna - Sportul Studenţesc 1-0
Victoria Brăneşti - FC Snagov 5-2
Petrolul Ploieşti - Săgeata Stejaru 1-1
Delta Tulcea - Dunărea Galaţi 3-0
Tricolorul Breaza - Dinamo II Bucureşti 1-0
CSM Rm. Sărat - FCM Bacău 0-4
Steaua II Bucureşti - Cetatea Suceava 1-1
Gloria Buzău - FC Botoşani
Dunărea Giurgiu - Farul Constanţa




Etapa a II-a
Sportul Studenţesc - Victoria Brăneşti
FC Snagov - Petrolul Ploieşti
Săgeata Stejaru - Delta Tulcea
Dunărea Galaţi - CSM Rm. Sărat
Dinamo II Bucureşti - Steaua II Bucureşti
FCM Bacău - Tricolorul Breaza
Cetatea Suceava - Gloria Buzău
FC Botoşani - Dunărea Giurgiu
Farul Constanţa - Concordia Chiajna




Etapa a III-a
Concordia Chiajna - FC Botoşani
Victoria Brăneşti - Farul Constanţa
Petrolul Ploieşti - Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza - Dunărea Galaţi
CSM Rm. Sărat - Delta Tulcea
Steaua II Bucureşti - FCM Bacău
Gloria Buzău - Dinamo II Bucureşti
Dunărea Giurgiu - Cetatea Suceava
FC Snagov - Săgeata Stejaru




Etapa a IV-a
Delta Tulcea - Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc - FC Snagov
Săgeata Stejaru - CSM Rm. Sărat
Dunărea Galaţi - Steaua II Bucureşti
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Giurgiu
FCM Bacău - Gloria Buzău
Cetatea Suceava - Concordia Chiajna
FC Botoşani - Victoria Brăneşti
Farul Constanţa - Petrolul Ploieşti




Etapa a V-a
Concordia Chiajna - Dinamo II Bucureşti
Victoria Brăneşti - Cetatea Suceava
Petrolul Ploieşti - FC Botoşani
Tricolorul Breaza - CSM Rm. Sărat
Steaua II Bucureşti - Delta Tulcea
Gloria Buzău - Dunărea Galaţi
Dunărea Giurgiu - FCM Bacău
Sportul Studenţesc - Săgeata Stejaru
FC Snagov - Farul Constanţa




Etapa a VI-a
Delta Tulcea - Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat - Steaua II Bucureşti
Săgeata Stejaru - Tricolorul Breaza
Dunărea Galaţi - Dunărea Giurgiu
Dinamo II Bucureşti - Victoria Brăneşti
FCM Bacău - Concordia Chiajna
Cetatea Suceava - Petrolul Ploieşti
FC Botoşani - FC Snagov
Farul Constanţa - Sportul Studenţesc



Etapa a VII-a
Concordia Chiajna - Dunărea Galaţi
Victoria Brăneşti - FCM Bacău
Petrolul Ploieşti - Dinamo II Bucureşti
Steaua II Bucureşti - Tricolorul Breaza
Gloria Buzău - CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu - Delta Tulcea
Sportul Studenţesc - FC Botoşani
FC Snagov - Cetatea Suceava
Farul Constanţa - Săgeata Stejaru




Etapa a VIII-a
Delta Tulcea - Concordia Chiajna
Tricolorul Breaza - Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Steaua II Bucureşti
Dunărea Galaţi - Victoria Brăneşti
Dinamo II Bucureşti - FC Snagov
FCM Bacău - Petrolul Ploieşti
Cetatea Suceava - Sportul Studenţesc
FC Botoşani - Farul Constanţa




Etapa a IX-a
Concordia Chiajna - CSM Rm. Sărat
Victoria Brăneşti - Delta Tulcea
Petrolul Ploieşti - Dunărea Galaţi
Gloria Buzău - Steaua II Bucureşti
Dunărea Giurgiu - Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc - Dinamo II Bucureşti
FC Snagov - FCM Bacău
FC Botoşani - Săgeata Stejaru
Farul Constanţa - Cetatea Suceava




Etapa a X-a
Delta Tulcea - Petrolul Ploieşti
Tricolorul Breaza - Concordia Chiajna
CSM Rm. Sărat - Victoria Brăneşti
Steaua II Bucureşti - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Gloria Buzău
Dunărea Galaţi - FC Snagov
Dinamo II Bucureşti - Farul Constanţa
FCM Bacău - Sportul Studenţesc
Cetatea Suceava - FC Botoşani




Etapa a XI-a
Concordia Chiajna - Steaua II Bucureşti
Victoria Brăneşti - Tricolorul Breaza
Petrolul Ploieşti - CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu - Gloria Buzău
Sportul Studenţesc - Dunărea Galaţi
FC Snagov - Delta Tulcea
Cetatea Suceava - Săgeata Stejaru
FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti
Farul Constanţa - FCM Bacău





Etapa a XII-a
Delta Tulcea - Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza - Petrolul Ploieşti
CSM Rm. Sărat - FC Snagov
Steaua II Bucureşti - Victoria Brăneşti
Gloria Buzău - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Giurgiu
Dunărea Galaţi - Farul Constanţa
Dinamo II Bucureşti - Cetatea Suceava
FCM Bacău - FC Botoşani




Etapa a XIII-a
Concordia Chiajna - Dunărea Giurgiu
Victoria Brăneşti - Gloria Buzău
Petrolul Ploieşti - Steaua II Bucureşti
Sportul Studenţesc - CSM Rm. Sărat
FC Snagov - Tricolorul Breaza
Dinamo II Bucureşti - Săgeata Stejaru
Cetatea Suceava - FCM Bacău
FC Botoşani - Dunărea Galaţi
Farul Constanţa - Delta Tulcea




Etapa a XIV-a
Concordia Chiajna - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - FC Botoşani
Tricolorul Breaza - Sportul Studenţesc

CSM Rm. Sărat - Farul Constanţa
Steaua II Bucureşti - FC Snagov
Gloria Buzău - Petrolul Ploieşti
Dunărea Giurgiu - Victoria Brăneşti
Dunărea Galaţi - Cetatea Suceava
FCM Bacău - Dinamo II Bucureşti




Etapa a XV-a
Victoria Brăneşti - Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti - Dunărea Giurgiu
Sportul Studenţesc - Steaua II Bucureşti
FC Snagov - Gloria Buzău
Săgeata Stejaru - FCM Bacău
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Galaţi
Cetatea Suceava - Delta Tulcea
FC Botoşani - CSM Rm. Sărat
Farul Constanţa - Tricolorul Breaza




Etapa a XVI-a
Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti
Victoria Brăneşti - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - Dinamo II Bucureşti
Tricolorul Breaza - FC Botoşani
CSM Rm. Sărat - Cetatea Suceava
Steaua II Bucureşti - Farul Constanţa
Gloria Buzău - Sportul Studenţesc
Dunărea Giurgiu - FC Snagov
Dunărea Galaţi - FCM Bacău




Etapa a XVII-a
Petrolul Ploieşti - Victoria Brăneşti
Sportul Studenţesc - Dunărea Giurgiu
FC Snagov - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Galaţi
Dinamo II Bucureşti - CSM Rm. Sărat
FCM Bacău - Delta Tulcea
Cetatea Suceava - Tricolorul Breaza
FC Botoşani - Steaua II Bucureşti
Farul Constanţa - Gloria Buzău
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one